www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Невероятна сензация!


Страници: (7) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Невероятна сензация!
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Дали е невероятна и дали е сензация не знам, ама на някои така ще им прозвучи. Имах сайтове на руския, както тогава си мислех сървър ucoz.ru. Поддържах ги четири години. Основният ми сайт eltimir.ucoz.ru дори на четири пъти излизаше на първо място в класацията на раздел „Политика”. В един прекрасен момент ми блокираха акаунтите. На практика сайтовете бяха закрити.
Писах, питах, нищо. Колкото от умрел писмо, толкова и от укозлявците отговор. Уж имах право да влизам с административната си парола, като един вид собственик на сайта и на неговото съдържание. Все пак авторските права на публикуваните материали са мои. Третият сайт беше чисто биографичен. Не можах да вляза. Вторият сайт беше на културни теми. Тайни, загадки, космос, история, поезия, литература и т. н. Един безобиден във всяко отношение сайт. И в него не можах да вляза, а исках да видя дали не съм пропуснал нещо. Макар че почти всички неща си ги пазя в личния архив, който ми е на друг компютър. Несвързан с Интернет. Та в erigkan.ucoz.ru не ме пуснаха. В първия, eltimir.ucoz.ru обаче влязох. И...
Видях нещо невероятно. Материалите бяха тотално разбъркани. Датите често бяха поставяни произволно. Поне за некролозите на мои близки и приятели мога да го докажа. Пък и за разни големи събития, като войната в Либия и смъртта на Кадафи, например. В тези некролози дори са добавяни имена! Част от некролозите се повтаряха. В тях по някаква неразбираема за мен причина бяха добавяни имена на непознати за мен хора. Част от поздравленията за рождени дни също се повтаряха. И не винаги съответстваха на рождените дати на тези хора. В първия сайт открих материали, публикувани в другите ми сайтове. Повтаряха се материали, повтаряха се цели страници! Повтаряха се дори по няколко пъти! Тук беше бъркано толкова яко, че нямам думи. Повечето снимки липсваха, но част от тях по някаква причина бяха останали. Сред тях присъстваха материали, които ми бяха напълно непознати. Вероятно бяха попаднали от някакви чужди сайтове, макар да пишеше, че аз съм ги поставил.Вероятно са имали много сериозна причина да го направят.
Не знам какво да кажа. Но знам, че съм длъжен да ви го съобщя. Не повтаряйте моята грешка и не правете сайтове на еврейския сървър ucoz.ru. Той не е руски!

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Maistora
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 29
Участник # 5 525
Дата на регистрация: 2-March 13



Кои са тез евреи.Дай имена.Ако се знаят конкретните им имена е по-лесно да се пазим от тях.Нали искаш да ни предпазиш?
smil4334abded4493.gif
Очаквам с нетърпение отговор на въпросите си.
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Ще пиша на човека, който ми ги съобщи. Но вярвам, че адресът на самия сървър е по-важен.
http://www.ucoz.ru/
Във всички случаи конкретните имена могат да се намерят тук. На мен из тези лайна просто не ми се рови.


--------------------
PM
Top
x2012x
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 46
Участник # 4 307
Дата на регистрация: 26-October 11



Ето една сензация според мене за сайта на Елтимир .
http://www.hupso.com/www/eltimir.ucoz.ru
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Любопитно! Но втория сайт erigkan.ucoz.ru със същата програма не ми го отваря.


--------------------
PM
Top
Maistora
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 29
Участник # 5 525
Дата на регистрация: 2-March 13



Eltimir.ucoz.ru Website Analysis (Review)

Eltimir.ucoz.ru has 749 daily visitors and has the potential to earn up to 90 USD per month by showing ads. See traffic statistics for more information.

Hosted on IP address 195.216.243.25 in United Kingdom.

You can find similar websites and websites using the same design template.

Eltimir.ucoz.ru has an estimated worth of 3,235 USD. You can use our free widget to show the image below on your websit

Това е анализ от даденият линк в постингът преди моят:
749 дневни посетители и има потенциалът да печели до 90 щатски зелени на месец чрез показване на реклами.
Хоства се на IP 195.216.243.25 в Обединеното Кралство (мъгливата и демократична Англия )
smil3dbd4e5e7563a.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4334abded4493.gif
Логичен въпрос от мен лично:Важно е как се казва сайтът на който хостваш или физическото местоположение на хостингът,а той е в Англия???
Другият ми въпрос,на който няма да дадеш никога отговор-поименно кои са собствениците на ucoz.ru и какъв е техният произход?
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Дадох ти адреса на сайта, там май пише друго. Не съм програмист, но там имаше хиляди руски сайтове и нито един от тях не пишеше, че сайтът не е руски. Пък имаше и някакви реклами за хората, които правят сайта. Бяха с руски адреси. Така че твоята информация за мен не е вярна. Не знам доколко и в какво си майстор, ама да не се окажеш провокатор?
Нямам намерение да издирвам имена. После и домашните им адреси ще поискаш. А това вече ми намирисва, при това много.


--------------------
PM
Top
Maistora
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 29
Участник # 5 525
Дата на регистрация: 2-March 13



Аз коментирам твоите твърдения и ти задавам въпрос,на който ти не отговаряш.Коментирам и линкът,според който сайтът ти се хоства в Англия,като копирам информацията от английски и я превеждам почти буквално в частта,къде се хоства сайтът eltimir.ucoz.ru.
Защо не коментираш това,което излиза в линк,който не аз,но друг човек е пуснал като информация?Аз само преведох информацията,която всеки може да прочете и с чичко Гуугъл транслейт да си преведе.В този сайт тук,"Воини на тангра" се пише на български,но хостингът му е в Казахстан,където не се пише на български.Това последното е истина,нали? :) Защо по същата логика рускоезичният ucoz.ru и ти пишейки вътре на български да не се хоства в Англия,тоест да се повтори сагата с проблемите на този сайт с българският хостиг?Нали Англия е в ЕС?Нали са партньори на "Тиквата и Сие"?
Когато не можеш да отговориш на въпроси ти наричаш отсрещният "провокатор".
А аз просто ти задавам въпроси.Или можеш да ми отговориш и знаеш,или не можеш,защото вероятно не знаеш.
На какво съм майстор аз си знам,но съм такъв в реалният свят,не във виртуалният.
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Преколено съм патил, за да имам доверие на такива като теб. Надушвам ви от километри. Не знам какво целиш, но въпросите ти определено не ми харесват. Всички знаят кой е Елтимир. Някои са ми идвали и на гости. Но кой си ти, за да ти отговарям? Не разбирам от програмиране, но знам, че една фалшификация лесно може да се направи. Когато правех сайта, там ясно пишеше, че е руски сайт. Дори сървърът физически да се намира в Патагония, самият сайт се прави от руснаци, ръководени от руски евреи.
А ти ще коментираш ли фактите, които аз изнесох? Току-що се натъкнах на променени текстове! И то в материали, публикувани от мен във втория сайт. Натъкнах се и на некролог за панихида, която тогава предстоеше да се проведе през ноември 2010 година. Публикацията обаче носеше дата от януари 2011!


--------------------
PM
Top
Maistora
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 29
Участник # 5 525
Дата на регистрация: 2-March 13



Аз коментирам линкове,информация,факти.Ти не предоставяш такива и няма как.И тъй като най-добрата защита е атаката ти бързаш да ме изкараш провокатор и всякакъв.Ако трябва да те цитирам "Такива като тебе ги надушвам от километри"
smil3dbd4e5e7563a.gif smil4334af067a7a3.gif
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Не са ли факти това, което те са направили със сайтовете ми? Не са ли факти явните фалшификации? Не са ли факти промените в текстовете и дописваниците?


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



В момента съм на страница, където два пъти е поставен един и същи материал. Само че в пъвия вариант присъстват думите:

С огромна благодарност на Григор Симов за превода на български език!

http://grigorsimov.blog.bg/politika/2010/1...-eltimir.622167

Във втория вариант тези думи липсват. Някой да ми го обясни? Или на някого не му харесва, когато разобличавам евреите в извършването на конкретни престъпления? Защото поне за мен това си е чисто престъпление.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



И още една сензация. Тоя път приятна. Този текст беше публикуван във втория сайт, обачега кой знае защо е в първия. Демократична фирмена коректност. Типично за демократите. А материалчето според мен си заслужава.
Средновековен И-мейл
Снимката е оригинална. Никакъв фотомонтаж, никакъв фотошоп. Взех я оттук, можете да проверите. И дори е желателно да проверите:

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:19-...s-chronicle.jpg

Обяснението гласи: "Миниатюра 19 от Манасиевата летопис, 14 век: Бягството на Парис и Елена и началото на Троянската война." И все пак "маймунското А" (@) се вижда твърде ясно. Дали е някакво съвпадение, или пък цар Иван Александър си е служил с Интернет?

Към страницата има и друго пояснение:
"Сканирана от книгата "Миниатюри на Манасиевата летопис", Иван Дуйчев, Издателство "Български художник", София, 1962"
През 1962 година доколкото знам, не е имало нито фотошоп, нито компютри. Поне в България. Още по-малка е вероятността с такава техника да са разполагали българските интелектуалци, както и онези от Академията на науките, които доколкото ми е известно все още си работят със старите пишещи машинки. Та въпросът с "кльомбата" остава висящ. А той, въпросът е много по-интересен, отколкото може да изглежда на пръв поглед.

Тези дни през очите ми преминаха твърде много снимки на историческа тематика. Снимки на стенописи и релефи, снимки на различни експонати, на ръкописи, а също снимки от края на 19-ти и началото на 20-ти век. Освен тях, и снимки на вкаменелости от времето, преди човекът да се появи на тази Земя. Да, ама или в снимките има нещо много сбъркано, или историята, на която са ни учили е сбъркана, или пък аз нещо съм сбъркан, та ми се привиждат разни работи, където иначе ги няма никъде. Именно последното съображение надделя при решението ми да публикувам тази страница от Манасиевата хроника. Та коя от трите версии е истинска, ще решите вие. Утре имаме малък семеен празник, ще кръщаваме внучето. Но по-нататък, ако е живот и здраве, може да пусна още такива снимки и заедно да поразсъждаваме над тях. Ако това занимание ви е интересно, разбира се. Ако не е, спирам, млъквам и преминавам към друга тема. Или пък въобще към нищо не преминавам. Както дойде. И каквото дойде.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Историята има и продължение. Вчера докато копирах разни теми забелязах, че те продължават да ги разместват и променят. Е, на това му се казва еврейска наглост!


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Нека да го има и на руски. По-късно ще пусна линк да го четат и руснаци, а и от нашите Волжски българи. Но тая работа така няма да я оставя. Техната верица измамническа чифутска!
Невероятная сенсация!
Невероятная или нет, сенсация или нет, но некоторым людям это прозвучить именно так. У меня были сайты, на русском, как тогда думал сервера ucoz.ru. Я держал их четыре года. Мой главный сайт eltimir.ucoz.ru, даже в четыре раза был на первом места в разделе "Политика". В одинь прекрасный момент мой аккаунт заблокирован. На практике сайтов были закрыты.

Я написал, спросил, ничего. Должен я пойти с моего пароля администратора, как своего рода право собственности на сайт и его содержание. Тем не менее, авторские права на опубликованные материалы принадлежат мне. Третий сайт был чистой биографической. Я не мог пойти и там. Второй место был на культурные темы. Тайны, космос, история, поэзия, литература и т.д. Одинь безвредны в каждом отношение сайт. И там не смог прийти, но я хотел бы увидеть, если я что-то упустил, скопировать. Хотя почти все я держу на моем втором компютере. Не связанных с Интернетом. Та в erigkan.ucoz.ru меня не пустили. В первом, eltimir.ucoz.ru однако вошел. И что увидел ..

Я видел нечто удивительное. Материалы были полностью смешаны. Даты часто расположены в случайном порядке. По крайней мере, некрологи из моих друзей, и я могу это доказать. А для некоторых крупных событий, таких как война в Ливии и смерть Каддафи, например. В эти некрологи даже добавлены имена! Некоторые из некрологов повторяются. Они, по непонятным причинамбыли добавил имена людей, неизвестные мне. Некоторые из приветствия на дни рождения и повторялись. И не всегда совпадали с даты рождения этих людей. В первом сайте я нашел материалы из других моих сайтах. Повторные материала, повторные целые страницы! Повторные даже несколько раз! В настоящее время у меня есть страница, где дважды повторялся одинь и то же материала. Но в данном варианте слова:
С большой благодарностью к Григорию Симов о болгарском переводе!
http://grigorsimov.blog.bg/politika/2010/1...-eltimir.622167
Во втором варианте слов не хватает. Кто-то мне это объяснить? Здесь было работано так здорово, что у меня нет слов. Большинство фотографий пропавших без вести, но некоторые из них почему-то остались. Среди материалы были такие, которые были совершенно неизвестны мне. Может быть, они пришли из других веб-сайтов, хотя там было написано, что я их там поставил. Наверно были очень веские причины для этого.

Я не знаю, что сказать. Но я знаю, что я обязан вам сказать. Не повторяйте моей ошибки и сделать еврейские серверов сайтов ucoz.ru. Он не русский!


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020